Aktuality

Postup výstavby projektu Zlonín u školky

Postup výstavby projektu Zlonín u školky

20.05.2015

Od roku 2003 jsme pro vás postavili již 168 domů a 30 bytů. Na podzim 2014 jsme připravili další projekt – Zlonín U školky. V rámci projektu jsme pro Vás postavili 14 nových domů. Podívejte se, jak se domy stavěly.

Od roku 2003 jsme pro vás postavili již 168 domů a 30 bytů. Všechny nemovitosti jsou již něčím domovem. Neusínáme ale na vavřínech. Na podzim 2014 jsme připravili další projekt – Zlonín U školky. V rámci projektu jsme pro Vás postavili 14 nových domů. Nyní jsou volné poslední 3. A mohou být i Vaším domovem.

Proč bydlet „U Školky“?

Obec Zlonín se nachází pouhých 21 km od centra Prahy. Spojuje tak optimálně klid a soukromí vesnice a možnosti či služby velkoměsta. Do Prahy je možné dojíždět denně autem, vlakem i příměstskou MHD.

Hledáte bydlení pro svou rodinu? Máme pro vás malý dárek. Novostavby stojí hned vedle mateřské školky. Pro prvních 7 dětí, které se k nám nastěhují, máme připravené místo ve školce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám ukážeme zbývající volné domy i školku.

 Jak probíhala stavba

V říjnu 2014 jsme připravili projekt na řadové rodinné domky. Všechny domy mají vlastní zahradu o rozloze od 140 m2 do 325 m2. Domky jsme se snažili přizpůsobit rodinám s dětmi, jsou tedy dispozičně řešené jako 4+kk. V přízemí naleznete kuchyni a velký obývací pokoj a v patře jsou 3 ložnice. Samozřejmostí jsou také dvě koupelny, takže nehrozí ranní stres a dohady o to, do si dřív vyčistí zuby.

Plány byly připravené a stačilo už jen domy postavit. Začali jsme stavět doslova na zelené louce. Nejprve bylo potřeba upravit terén a vykopat základy budoucích domů.

Úprava terénu pro stavbu

Letos jsme měli štěstí. Díky tomu, že zima byla mírná a prakticky nemrzlo, mohli jsme stavět i v prosinci. Do konce roku tak stála hrubá stavba prvních 7 domů.

První etapa - hrubá stavba

V lednu jsme tyto domy stihli zastřešit a začali jsme připravovat interiér. V první řadě jsme museli připravit schodiště do patra, postavit příčky pokojů a samozřejmě zajistit veškeré rozvody a instalace.

 

 

 

 

 

 

 

 

Práce nám šla od ruky přesně podle plánu. V únoru 2015 už jsme se vrhli na výstavbu druhé etapy domů. Do dubna jsme postavili hrubé stavby druhé etapy a začali jsme pracovat na interiérech.

První etapa byla v dubnu už prakticky hotová a připravená ke kolaudaci. Zbývalo upravit fasády a zahrady.

V květnu 2015 jsme všechny domy dokončili a zkolaudovali. Cesta od plánů k hotovým domům nám trvala celých 7 měsíců perné práce, ale stálo to za to. Takto vypadá původní vizualizace a fotografie postavených domů. Zbývají jen terénní úpravy a drobné dokončovací práce.  Většina těchto domů už má své majitele, kteří se pomalu začínají stěhovat. Zbývají nám poslední tři volné domy. Chcete také bydlet „U Školky“? Kontaktujte nás.