Aktuality

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

18.03.2013

Cílem naší výstavby rodinných domů u Prahy bylo vytvořit architektonicky jednotné stavby, které budou respektovat charakter okolní zástavby. Neméně důležitým faktorem bylo dodržení podmínek ze strany obce. Nové rodinné domy by měly na první pohled představit svůj charakter a navodit příjemné pocity. Podívejte se, jak se nám to podařilo!

Jak probíhá výstavba rodinných domů?

Pokud hledáte nové řadové nebo samostatně stojící domy v okolí Prahy, je nezbytné vybrat si spolehlivého a prověřeného developera. Jak si takového dodavatele stavby ověřit? Nejlépe na dosud provedené výstavbě domů. Hotová výstavba je totiž tou nejlepší referencí. Proto pečlivě zvažte, jakému dodavateli stavby svěříte své peníze. Prohlédněte si hotovou výstavbu domů, velikost pozemků či návaznost na okolní zástavbu a silniční síť.

Výstavba rodinných domů

Pokud považujete developera za spolehlivého, domluvíte se na samotné výstavbě domu. Naše firma LAMAR Invest provádí nejen výstavbu a prodej rodinných domů u Prahy, ale zajišťuje kompletní služby, jako jsou výkopové, inženýrské a stavební práce. Dále je samozřejmostí poskytovat poradenství a celkové zajištění financování výstavby rodinného domu, nejčastěji prostřednictvím hypotéky.

výstavba domů v Líbeznicích u Prahy

V další fázi výstavby domů přichází ke slovu projektová příprava a průzkumné práce na staveništi.  Dle navazující smlouvy o dílo budete vědět, jak bude vypadat a co bude obsahovat váš vysněný dům. Výhodou výstavby rodinného domu od jednoho profesionálního dodavatele je, že veškeré záruky na stavbu a práce budete moci uplatňovat vůči jednomu dodavateli. Tím se vyhnete případnému předávání kompetencí mezi samostatnými dodavatelskými subjekty.

 

Proč svěřit výstavbu rodinného domu profesionálům?

Dnešním trendem je rychlá výstavba, dostupné pořizovací náklady a ekonomický provoz. Proto naše sehrané pracovní týmy na sebe v průběhu výstavby navazují a nedochází tak k prodlevám ve výstavbě. Díky tomu jsme schopni plně se soustředit na dodržení předepsané kvality výstavby se zaměřením na nízkoenergetické domy. Použitím prověřených stavebních materiálů a postupů je zajištěna vysoká užitná hodnota a trvanlivost nové výstavby domů.

výstavba rodinných domů