Výstavba a prodej rodinných domů Líbeznice

Developerský projekt výstavby 37 nových rodinných domů v obci Líbeznice je pokračováním úspěšné výstavby 93 rodinných domů v projektu Pod školou 1 až 3. Čtvrtá etapa výstavby, stejně jako dosavadní tři, se snaží v sobě skloubit požadavky klientů na klidné bydlení, bohaté možnosti pracovního uplatnění v hlavním městě a příznivou cenu. Téměř dvoutisícová obec Líbeznice s kompletní infrastrukturou je v rámci dopravního systému PID velmi dobře propojena s Prahou s relativně častou frekvencí autobusové dopravy.

V rámci projektu Pod školou 4 nabízíme celkem:

  • 31 řadových domů
  • 2 poloviny dvojdomu
  • 5 samostatných domů

Rodinné domy prodáváme ve 4 provedeních, jako typy A1, A2, A3 a A4 - PRODEJ UKONČEN!

Nová nabídka rodinných domů v Líbeznicích - ZDE

řadové rodinné domy v Líbeznicích u Prahy

Řadové rodinné domy A1

Řadový dům A1 je „prostřední“ řadovka, dvoupodlažní (přízemí a 1. patro), velikostně 4+kk o celkové užitné ploše 121 m2, s krytým přístřeškem pro auto (v rámci nadstandardu je možné objednat garáž). Půdní prostor je možné za příplatek nechat přebudovat na úložný či obytný prostor. Pozemky jsou o velikosti cca 220 m2.

Řadové rodinné domy A3 a A4

Rodinné domy A3 a A4 jsou typově podobné „prostřední“ řadové domy, o užitných plochách 93 m2 (A3) resp. 101 m2 (A4), velikostně oba 4+kk. K dispozici je parkovací stání. Pozemky jsou velikostně v rozmezí 175 až 185 m2.

Řadové rodinné domy A2

Řadový dům A2 je krajní rodinný dům, dvoupodlažní, o velikosti 4+kk s užitnou plochou 124 m2, krytým stáním pro auto (možnosti objednat garáž). Půdní prostor lze za příplatek přestavět na úložný či obytný prostor. Pozemky u rohových řadovek se velmi liší v závislosti na poloze; jsou o velikosti od 320 do 500 m2.

Dvoupodlažní dvojdům typu C1 a C3

Dvoupodlažní dvojdům typu C1 a C3, je řešený jako dvě poloviny (se samostatnými č.p.), každá velikostně 5+kk nebo 4+1 (dispozice je možné měnit podle přání klienta) s garáží a celkovou užitnou plochou 162 až 164 m2. Každý dům má pozemek cca 500 m2.

Zájemci si mohou prohlédnout vzorový dům typu A2 a udělat si představu svého budoucího bydlení.

Situační plánek projektu výstavby RD v Líbeznicích