Rodinné domy Mírovice u Prahy

NOVINKA - energetické štítky třídy "B" pro řadové domy

Nové nízkoenergetické řadové rodinné domy patří mezi nejnovější developerské projekty společnosti Nikmar Invest v obci Mírovice u Prahy. Projekt je pokračováním úspěšné výstavby, při níž vznikly rodinné domy v projektech obce Zlonín a obce Líbeznice.

Menší obec Mírovice nabízí opravdu klidné bydlení v relativně malé vzdálenosti od Prahy 9 - Čakovic s kompletní infrastrukturou a přitom umožňuje denní dojíždění autem i příměstskou MHD - Praha skýtající řadu pracovních příležitostí je tak na dosah.

V rámci komorního projektu Mírovice u Prahy nabízíme nízkoenergetické řadové rodinné domy, kterých bylo vystavěno prozatím 5.

Řadové rodinné domy jsou stavěny ve dvou provedeních, jako typy A2 a A4.

Podívejte se na nabídku a ceník domů k prodeji ZDE.

výstavba řadových rodinných domů v Mírovicích

Řadové rodinné domy A4

Nízkoenergetické řadové domy A4 jsou typově podobné „prostřední“ rodinné domy, o užitné ploše 101 m2, velikostně 4+kk. K dispozici je parkovací stání. Pozemky jsou velikostně v rozmezí 164m2.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Řadové rodinné domy A2

Nízkoenergetické řadové domy A2 jsou krajní rodinné domy, dvoupodlažní, o velikosti 4+kk s užitnou plochou 124 m2, krytým stáním pro auto (možnosti objednat garáž). Půdní prostor lze za příplatek přestavět na úložný či obytný prostor. Pozemky u rohových řadovek jsou velikostně 314m2 a 336m2.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Samostatné rodinné domy typu D

Jsou dvoupodlažní 5+kk nebo 4+1 s užitnou plochou cca od 163 m2 do 180 m2.

Dokončení: konec roku 2013

Situační plánek projektu