U Líbeznické školy

Připravovaný developerský projekt 77 nových rodinných domů nazvaný U Líbeznické školy je svým způsobem pokračováním dosavadních úspěšných projektů Pod školou 1 až 4.

I tento projekt se v sobě snaží skloubit požadavky klientů na klidné bydlení u Prahy s bohatými možnostmi pracovního uplatnění v hlavním městě. Dvoutisícová obec Líbeznice s kompletní infrastrukturou je v rámci dopravního systému PID velmi dobře propojena s Prahou s relativně častou frekvencí autobusové dopravy.

bydlení u Prahy - nové rodinné domy Líbeznice II

Nové rodinné domy U Líbeznické školy se budou nacházet na severním okraji obce Líbeznice, hned vedle nově otevřeného pavilonu školy Rondel, moderní stavby s unikátním kruhovým půdorysem, která aspiruje na ocenění Stavby roku 2016. Škola, školka, moderní nový sportovní areál, skvělá architektura obce – to vše jsou atributy podtrhávající význam lokality, kterou si můžete zvolit za své příjemné bydlení.

developerský projekt Líbeznice, U Líbeznické školy

Autorem projektu je významný, odbornou i laickou veřejností uznávaný ateliér 4A architekti. Elegantní a moderní architektura navazující na to nejlepší z tradic meziválečného českého funkcionalizmu splňuje náročné požadavky současných klientů na bydlení.

Nejmenší řadové domy v sekci po trojdomech budou mít užitnou plocha cca 103 m2 (vnitřní plocha), rodinné domy v dvoj-domech s vnitřní užitnou plochou kolem 120 m2.

Pro náročné klienty připravujeme samostatné domy s plochou od 226 m2 a dvojgaráží, s výhledem na horu Říp a Bezděz.

Situace - etapy výstavby

 

Mám zájem

 

Pokud jsou Vaše nároky na bydlení skutečně vysoké, a hledáte nejenom moderní, ale i klidné bydlení, jste v projektu U Líbeznické školy na správné adrese!

 

Architekt Gebrian představuje atmosféru Líbeznic

Video na Stream.cz

Líbeznice

Oficiální stránky obce

 

Situační plán a fotogalerie