O společnosti

Majetkově a personálně propojené developerské společnosti LAMAR Invest s.r.o. a Nikmar Invest s.r.o. nejsou žádnými nováčky na českém developerském trhu. Po svém vzniku v roce 2003 začal Nikmar Invest s.r.o. realizovat svůj první projekt 49 rodinných domů na prodej v obci Líbeznice, v lokalitě Pod školou. Jednalo se o první a druhou etapu. O tom, že projekt byl úspěšný, svědčí skutečnost, že všechny domy byly vyprodány v průběhu jednoho a půl roku. Do dvou let od zahájení výstavby se všichni kupující mohli do svých vysněných domovů nastěhovat.

Ceník domů

 

Výstavba v lokalitě Líbeznice Pod školou pokračovala neméně úspěšným tempem třetí etapou zahrnující 43 rodinných domů. I díky pokračování výstavby si developerská společnost Nikmar Invest s.r.o. vybudovala pověst společnosti, na kterou se její klienti mohou vždy spolehnout. 

Majetkově a personálně spřízněná společnost TAR Stav s.r.o. pak zahájila výstavbu rodinných domů v nedaleké obci Zlonín. Komornější projekt Zelené hřiště I o 7 rodinných domcích byl úspěšně dokončen. V další etapě projektu Zlonín Zelené hřiště II se jedná již o 38 rodinných domů. Výstavba rodinných domů byla dokončena, zkolaudována a všechny domy byly prodány.

Výstavba domů developerské společnosti Nikmar Invest

Další majetkově propojená developerská společnost LAMAR Invest s.r.o. realizovala výstavbu rodinných domů a bytů ve vila-domech v lokalitě Na Zlaté v Praze 9 - Třeboradicích. Z 31 rodinných domů a 30 bytů jsou všechny prodány a zkolaudovány. Není bez zajímavosti, že výstavbu developer úspěšně realizoval i přes nepříznivé vnější okolnosti během světové hospodářské krize. Díky správnému nastavení cenových hladin, aktivní práci s klienty, důvěryhodnému jednání, naslouchání požadavkům a potřebám zájemců o koupi považujeme projekt Na Zlaté za úspěšně dokončený. 

Nikmar Invest s.r.o. pak pokračoval čtvrtou etapou úspěšného projektu Pod školou v Líbeznicích, kde se podařilo i během krize postavit a prodat celkem 38 rodinných domů. 

Ve stejné době LAMAR Invest s.r.o. realizoval 10 rodinných domů v menším projektu v Mírovicích u Prahy (obec Veleň). Všechny domy si poměrně rychle našly svého nového majitele. 

V roce 2015 vystavěl developer LAMAR Invest s.r.o. 14 řadových rodinných domů v centru obce Zlonín, v projektu U školky, jehož součástí je i výstavba mateřské školky. Do konce roku 2015 byly všechny rodinné domy řádně zkolaudovány a předány svým novým vlastníkům.