O společnosti Stone & belter

Nabídku Stone & belter tvoří komplexní servis napříč celým trhem. Našim klientům poskytujeme služby v oblastech financí, investic, daní a realit, v roce 2009 nabídku doplnila o prozatím nejvyšší úroveň individualizovaných služeb, komplexní správa portfolia klienta, která vyžaduje maximální nasazení, znalosti a schopnosti odborníků ze všech čtyř sekcí.

Díky ucelenosti služeb a kooperaci našich odborníků tak umíme Váš problém či požadavek zanalyzovat přesně tak, jak je třeba – zcela nezávisle a v celé jeho šíři – a navrhnout nejlepší možné řešení.

Reality a jejich financování

Protože Stone & belter není realitní kancelář, není naším zájmem prodat Vám jakoukoli nemovitost za jakoukoli cenu. Naším primárním cílem je optimalizace Vašeho investičního portfolia a reality jsou jedním ze základních stavebních kamenů. Reality byly vždy považovány za spolehlivého uchovatele hodnoty, navíc dobře zvážená investice do nemovitosti může v dlouhodobějším horizontu generovat poměrně významný výnos.

Jednoduchost a bezpracnost pro Vás jsou samozřejmostí, administrativu obstaráme my. Spolupracujeme výhradně s prověřenými partnery!

Vše potřebné vyřídí Stone & belter za Vás:

  • doporučíme optimální způsob financování

  • porovnáním všech významných bankovních domů (vč. nováčků na českém trhu) a stavebních spořitelen pomůžeme vybrat nejvýhodnější alternativu financování

  • zajistíme příslib financování od banky před složením rezervační zálohy na nemovitost (do druhého pracovního dne)

  • kompletně obstaráme veškerou související administrativu (odhad, katastr, právní služby, smlouvy)

  • díky mnohaletému působení naší společnosti na trhu zajistíme nadstandardně výhodné úrokové sazby a výrazně snížené nebo nulové poplatky za kompletní zpracování úvěru

  • v případě koupi bytové jednotky, rodinného domu a stavebního pozemku zajistíme odhad nemovitosti u našich spolupracujících odhadců/smluvních odhadců bank

  • v případě koupě větší nemovitosti a současného prodeje stávající nemovitosti zprostředkujeme překlenovací financování s možností mimořádné splátky kdykoliv mimo fixaci s nulovou sankcí

  • zajistíme provozní, revolvingový nebo hypoteční kontokorent v případě, že jste právnickou osobou

 

Případ z praxe

Pan Novotný by rád alokoval své úspory, aby mu jen neležely na běžném účtu. Vzhledem k současným výhodným cenám na trhu realit se rozhodl pro investici do nemovitosti, a proto oslovil naši společnost.

Na první schůzce si realitní manažer s panem Novotným ujasnil výši investičního záměru, lokalitu, typ nemovitosti a další informace potřebné proto, aby si udělal přehled o tom, co pan Novotný vlastně hledá. Nakonec se mu zalíbila nemovitost, která byla dražší než původně očekával, a tak se rozhodl část kupní ceny financovat úvěrem. Panu Novotnému byla proto v co nejbližším termínu domluvena schůzka s finančním poradcem naší společnosti.

Na první schůzku již poradce přinesl veškeré materiály o vybrané nemovitosti. Společně probrali podrobnosti a zanalyzovali cash-flow pana Novotného, aby byl poradce schopný určit, jestli případný dluh klienta nijak neohrozí. Do druhého dne vypracoval formu financování na 4 000 000 Kč s dobou splatnosti 25 let.

Při běžné úrokové sazbě 4,5% by pan Novotný na úrocích za celou dobu zaplatil 2 669 990 Kč při měsíční splátce 22 233 Kč. Finanční poradce však dokázal najít výhodnější možnost, a tak nakonec pan Novotný při pevné úrokové sazbě na pět let 3,3% na úrocích zaplatí 1 879 539 Kč při měsíční splátce 19 598 Kč. Navíc má možnost předčasně splatit úvěr bez zbytečných poplatků navíc.

Rozdíl v přeplacených úrocích činí 790 451 Kč. Pokud by pan Novotný rozdíl v měsíční splátce – 2 635 Kč – odkládal na 3% úrok na spořící či termínovaný účet, za 25 let získá částku 1 175 231 Kč!