Řadové rodinné domy Zlonín

Developerský projekt výstavby 38 nových rodinných domů v obci Zlonín nedaleko Líbeznic je pokračováním úspěšné výstavby 7 rodinných domů v projektu Zelené hřiště I.

Menší obec Zlonín nabízí opravdu klidné bydlení v relativně malé vzdálenosti (2 km) od větších Líbeznic s kompletní infrastrukturou a přitom umožňuje denní dojíždění autem, vlakem i příměstskou MHD do nedaleké Prahy skýtající řadu pracovních příležitostí.

V rámci projektu Zelené hřiště II jsou nabízeny celkem:

  • 3 samostatné rodinné domy
  • 27 řadové rodinné domy ve formě tzv. trojdomů
  • 8 polovin dvojdomů

Řadové rodinné domy jsou ve čtyřech provedeních, jako typy A1, A2 a A3.

Podívejte se na nabídku a ceník domů k prodeji ZDE.

výstavba řadových rodinných domů ve Zloníně

Řadové rodinné domy A1

Řadový rodinný dům A1 je „prostřední“ řadovka, dvoupodlažní (přízemí a 1. patro), velikostně 4+kk o celkové užitné ploše 121 m2, s krytým přístřeškem pro auto (v rámci nadstandardu je možné objednat garáž). Půdní prostor je možné za příplatek nechat přebudovat na úložný či obytný prostor. Pozemky jsou o velikosti cca 201 až 220 m2.

Řadové rodinné domy typu A3

Řadové rodinné domy typu A3 jsou také „prostřední“ řadové domy, o užitných plochách 95 m2, velikostně 4+kk. K dispozici je parkovací stání. Pozemky jsou velikostně v rozmezí 162 až 164 m2.

Řadové rodinné domy A2

Řadový dům A2 je krajní řadový rodinný dům, dvoupodlažní, o velikosti 4+kk s užitnou plochou 124 m2, krytým stáním pro auto (možnosti objednat garáž). Půdní prostor lze za příplatek přestavět na úložný či obytný prostor. Pozemky u rohových řadovek se velmi liší v závislosti na poloze; jsou o velikosti od 320 do 420 m2.

Dvoupodlažní dvojdomy jsou ve dvou provedeních, typ C3 a C5

Oba typy řešené jako dvě poloviny (se samostatnými č.p.), každá velikostně 5+kk nebo 4+1 (dispozice je možné měnit podle přání klienta) s garáží a celkovou užitnou plochou 167 m2 (C3) resp. 132 m2 (C5). Domy mají různě veliké pozemky - cca 430 až 640 m2.

Samostatné rodinné domy typu D

Jsou dvoupodlažní 5+kk nebo 4+1 s užitnou plochou cca od 163 m2 do 180 m2.

Situační plánek projektu výstavby ve Zloníně